את משק מי, טל כבר רבים הספיקו להכיר ולפגוש, כאשר הוא פתח את שעריו לקטיף עצמי שמתקיים בעונות שונות של השנה , משק מ.י טל  בע"מ ממוקם בלב ליבה של מושב ביצרון במועצה האזורית באר טוביה,  ומכיל מטעי עצים הגדלים בעונות שונות של השנה, ומניבים פירות טעימים במיוחד .

המקום כבר שנה שניה מהווה מוקד תיירותי, המושך אנשים מרחבי הארץ לקטיף עצמי.  במקום קיימת גם חנות, המוכרת מגוון פירות וירקות, מתוצרת חקלאית מקומית של יישובי הדרום.


הזוג גיא ושירלי טל החליטו לשמר את החקלאות ולאפשר חוויה חקלאית וחיבור של האזרחים עם התוצרת ישירות מהעץ, הם פונים לקבוצות חיילים, ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים ומציעים להם ליהנות מחווית הקטיף.  

הפעם הם פתחו את השער לבוגרי אקים גן יבנה,  ויזמו שיתוף פעולה עם מנהלות מועדון אקים, עליזה הבדלה ויהל עמנואל. השתיים נענו בשמחה והביאו השבוע את הבוגרים לפעילות מהנה בשטח. 

המחלקה לשירותים חברתיים במועצה המקומית גן יבנה  ומנתס גן יבנה שמפעילה את המועדון בירכו על היוזמה" זו יוזמה מרגשת מאין כמותה, שוב ושוב אני נתקלים בהצעות של אנשים טובים באמצע הדרך, לתמוך במועדון ולהעשיר את חבריו בחוויות מיוחדות. אני פתוחים להצעות ומשחים בשמחת המקבלים".

צילום מועצה מקומית גן יבנה
מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו