מעצבים גרפיים "נקטפים" אל שורות החברות המצליחות ביותר בעולם מדי שנה, כשלאחר זמן קצר המוכשרים שבהם מתעופפים גבוה יותר והופכים את הקריירה שלהם למפעל חיים. נראות, אסתטיקה, עיצוב, הרמוניה, משיכת גולשים וקהל, אינטואיטיביות ויצירה של צבע וצורה – על כל אלו מנצח המעצב הגרפי באמצעים אינטואיטיביים ובאמצעות כלים שרכש ליצירת חוויית משתמש מרתקת ומעניינת.

להכיר את הכוח הטמון בתוכנו

חשוב לדעת כי שפת העיצוב היא שפה אינטואיטיבית ביותר; הפונה אל הצדדים ה"פרימיטיביים" ביותר של המוח. משמעות הדבר היא כי צבעים וצורות נקלטים באזורים העמוקים ביותר של המוח שלנו, אלו אשר מתפתחים עוד בהיותנו ברחם. הפנייה האינטואיטיבית אל האזורים הפרימיטיביים של המוח מאפשרת יצירת עוררות של אזורים רגשיים משלבים מוקדמים ביותר בחיים. באמצעות צורה, צבע, סגנון ובחירת מיקום תוכלו לעורר אצל הגולשים שלכם געגוע הביתה, התרגשות לאדם אהוב, חשק לפעילות גופנית, סקרנות אינטלקטואלית ורצון להעשרה, עייפות או מרץ, ציפייה או אכזבה, שמחה או עצב.

כמעצבים, יש לכם כוח עצום בידיים שאם רק תדעו לנצל נכון – תוכלו לכבוש את הקהל שלכם. שלא כמו הכתב או שפת הגוף, שפת העיצוב מדברת אל כולם ומפעילה את הנקודות הכי ראשוניות בזהות שלנו. כמעצבים, עלינו לדעת כיצד להשתמש בכוח זה בחכמה. אין די ברכישת מיומנויות עיצוב בסיסיות. עלינו להכיר את מבנה האישיות והחשיבה של קהל היעד שלנו.

לימודי עיצוב גרפי באינטרנט אחד על אחד

במכללת סולו לומדים לעבוד תוך היכרות עם האופן שבו הראש של הגולשים עובד. באמצעות למידה אישית מול מרצה הקשוב לצרכים, לקצב, לאופי הייחודי ולחלומות של התלמיד, מגשימים יחד, המרצה והסטודנט, את המטרות המשמעותיות ביותר שכל תלמיד מציב לעצמו. במשך השיעורים, לומדים הסטודנטים לפתח הקשבה, כלים להעברת מסר, פענוח נכון של מסרים עיצוביים ויכולת לבנות את המסר העיצובי הרצוי.

מה אחרי הלימודים?

הבוגרים של מכללת סולו עיצוב גרפי יוצאים לשוק התעשייה עם ביטחון עצמי גבוה ביכולותיהם ובתרומה שלהם לעולם. בין אם כמעצבים בחברה ובין אם כמעצבים עצמאיים, הבוגרים של מכללת סולו סוללים את דרכם בענף התעשייה ומגיעים במהרה לתפקידים בעלי משמעות והשפעה. זאת, הודות להשקעה האדירה המושקעת בכל אחד ואחת מהסטודנטים של המכללה. ההקשבה, האכפתיות, היכולת לזהות את נקודות החוזק ולהעצימן וכן ההיכרות ארוכת השנים עם עולם התעשייה – כל אלו הופכים את מכללת סולו למובילה בתחומה, המביאה את הסטודנטים לפסגות חדשות של הצלחה ויכולות בשטח.

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו