ענקית המשקאות קוקה קולה הודיעה על השקת משקה חדש ללא סוכר במקום קולה זירו. חשוב להדגיש כי נכון לעכשיו המהלך צפוי להתקיים רק באוסטרליה וניו זילנד.

על פי החברה, במהלך החודשים הקרובים יופצו בחינם שני מיליון דוגמאות של המשקה החלופי כדי לסייע בהטמעת המוצר. בקוקה קולה אומרים כי המהלך בא בעקבות הצניחה המתמשכת במכירות, ושלקח להם 5 שנים לפתח את המשקה החדש. זו הגירסה הרביעית למשקה ללא סוכר אשר מנסה להתמזג עם טרנד התזונה הבריאה.

"מדובר במשקה הכי קרוב לטעם הקלאסי של קוקה קולה", אמר נשיא קוקה קולה באוסטרליה, רוברטו מרקדה. "רצינו לשמר את החוויה של שתיית קוקה קולה במשקה לא סוכר, כך שיהיה הכי קרוב ל'הדבר האמיתי'".

כאמור, אוסטרליה וניו זילנד יהיו בין המדינות הראשונות שינסו את המוצר החדש, שמצטרף לגרסאות הקודמות של החברה בהן Diet Coke מ-1982, קוקה קולה זירו מ-2006, וקוקה לייף עם תחליף הסוכר סטיביה שהושק שנה שעברה.

נציין כי גם במקסיקו, מדינה שתושביה הם הצרכנים הגדולים ביותר של קוקה קולה בעולם, זכו לטעום את המשקה החדש, ובעקבות התוצאות במדינה, כמו גם באוסטרליה וניו זילנד, החברה תוכל לקבוע אם טעמו של המוצר החדש אכן דומה ל"טעם הקלאסי" של המשקה המוכר.

בקוקה קולה ישראל מסרו בתגובה כי "נכון לעכשיו, זה רק באוסטרליה".

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו